HARTMANN TRESORE Polska Sp. z o. o.
Strona główna
Hartmann Tresore Polska
Znajdujesz się na: Strona główna / Sejfy sprzedaż

Sejfy sprzedaż

sejfy_sprzedaz

 

Hartmann Tresore Polska Sp. z o. o. jako oddział HARTMANN TRESORE AG prowadzi sprzedaż przede wszystkim sejfów ognioodpornych i kas pancernych, zabezpieczających gotówkę i informacje przed dostępem osób niepowołanych, kradzieżą lub wandalizmem, jak też przed pożarem.

Zaopatrujemy w sejfy m. in. urzędy, instytucje, banki, sieci handlowe, hotele, restauracje, kawiarnie, przedsiębiorstwa i osoby prywatne. Naszą propozycję handlową zawsze przygotowujemy według indywidualnych wymagań i potrzeb klientów.

Wyznajemy zasadę, że nie ma rzeczy niemożliwych. Wiemy z doświadczenia, że stworzenie odpowiedniego systemu bezpieczeństwa wymaga indywidualnego i dyskretnego doradztwa, dlatego od pierwszej, niezobowiązującej rozmowy do wykonania zlecenia – służymy radą i zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Chcemy osiągnąć dla Państwa optymalny stosunek ceny do jakości wyrobu. Stąd pomimo naszych wysokich wymagań jakościowych uważamy szczególnie na świadomy pod względem ceny zakup i racjonalność wykonania naszych sejfów. Bezpieczeństwo na rozsądnych warunkach!

W naszym wachlarzu produktów dla przedsiębiorstw i sieci handlowych, urzędów i instytucji, banków i innych podmiotów oraz osób prywatnych znajdują się głównie: szafy pancerne, kasy pancerne, sejfy antywłamaniowe, sejfy ognioodporne, sejfy wrzutowe, sejfy depozytowe, sejfy meblowe (w tym sejfy gabinetowe), sejfy na nośniki danych lub sejfy na media, szafy na dokumenty i szafy kartotekowe.

Ponadto od pewnego czasu oferujemy Państwu depozytory kluczy, systemy zarządzania kluczami i automatyczne skrytki depozytowe. Przedsiębiorstwa określonych branż, jak gastronomia, salony samochodowe i wypożyczalnie aut, stacje paliw, mogą się zaś u nas zaopatrzyć w sejfy zaprojektowane i wykonane dla ich specyficznych potrzeb, np. w sejfy kasjerskie.

Branży hotelowej dedykowane są zwłaszcza: rozmaite sejfy pokojowe z zamkiem elektronicznym do przechowywania laptopa 15 lub 17”, skrytki depozytowe, minibary absorpcyjne i termoelektryczne, różnego rodzaju wyposażenie pokoi hotelowych (telewizory, zamki hotelowe na karty zbliżeniowe, lusterka, suszarki łazienkowe, stojaki na bagaż).

Oprócz powyższych artykułów możemy zaproponować: sejfy ścienne, sejfy podłogowe, sejfy na klucze, drzwi do pomieszczeń skarbcowych, sejfy na broń, sejfy i witryny ze szkłem pancernym, a nawet sejfy w obudowie drewnianej, sejfy ekskluzywne oraz tzw. sejfy airbrush i art sejfy.

Firma Hartmann Tresore gwarantuje:
• produkty najwyższej jakości,
• sejfy każdego rodzaju, przyjazne i bezpieczne w obsłudze,
• rozbudowany serwis w cenie odpowiadającej jakości wykonywanych usług.

Zachęcamy Państwa do bliższego poznania naszej oferty i skontaktowania się z nami!

Doradztwo on-line
Nasza pomoc online sprawdź
Wideo
Obrazy mówią więcej niż słowa zobacz!
Kontakt: ul. Marynarska 19 A, 02-674 Warszawa, tel. 022 595 40 90, faks 022 595 40 95, email: info@hartmann-tresore.pl, więcej...
copyright HARTMANN TRESORE Polska Sp. z o. o. projekt i realizacja Intersupport.pl